Barcelona tashmë vetëm -1 (VIDEO)
Barcelona ka shkatërruar me rezultat të thellë prej 4-0 skuadrën e Getafes në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrëma në Nou Camp.

Goli i parë erdhi që në minutën e 13-të nga Sanchez, ndërsa për 2-0 shënoi Lionel Messi.

Në pjesën e dytë vazhdoi presioni i katalunasve ndërsa autortë golave ishin Sanchez dhe Pedro duke vulosur fitoren e Barcelonës me 4-0.


Fitorja e Barcës e ka bërë edhe më interesante garën për titull në ligën spanjolle pasi diferenca mes Realit dhe Barcelonës tashmë është vetëm një pikë.

Nesër Realido të zhvillojë një ndeshje të vështirë në udhëtim ndaj Atheltico Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2012, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori