Barcelona tërmet 6 ballësh përballë Helsinkit (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka mposhturr HJK Helsinkin me rezultatin 6-0. Në këtë ndeshje shkëlqeu i riu El Haddidi ku shënoi edhe 2 gola (5', 17').

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 4-0, dy golat e tjerë u shënuan nga Pique dhe Sergio Roberto.

Me fillimin e pjesës së dytë shënoi edhe Bartra 50.

Takimin e vulosi Ramirez 83'. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori