Basha falenderon shokët për flamurin: Ti nderojmë këta trima (FOTO LAJM)

Mesfushori i Kombëtares shqiptare dhe i Torinos, Migjen Basha, i cili nuk mundi ta ndihmonte Kombëtaren shqiptare shkau i lëndimit, ka falënderuar shokët e ekipit kombëtar që nuk lejuan përdhosjen e flamurit kuqezi në Beograd.

"I nderojmë këta trima....faleminderit", shkruan mesfushori i Torinos në Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 15/10/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori