Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij
Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij.

Rasual Butler dhe bashkëshortja e tij u aksidentuan për vdekje në një aksident të ndodhur në Californi.

Butler, 38 vjeç, dhe gruaja e tij 31-vjeçare Lea LaBelle u vranë kur Range Roveri i tyre u kthye dhe u rrëzua në Los Anxhelos rreth orës 2 të mëngjesit të së mërkurës.

Vetëm tre ditë para vdekjes së shokut, ish-lojtari i i NBA kishte postuar një postim të ëmbël në Instagram ku lëvdonte fëmijën e tij të vetëm, Raven, të cilin ai e kishte nga një marrëdhënie e mëparshme.

“Vajza ime është kaq (valë deti) yyyy! Shpirti i saj, stili, kreativiteti, intelekti, pasioni dhe mirëkuptimi për moshën e saj është një gjë e bukur kur sheh, të bën të ndihesh një baba krenar!”, ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2018, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori