Baste për transferimin e Modric tek Inter, e pabesueshme çfarë bën kompania
Modric duket çdo sekondë e më pranë Interit. Kompania e basteve Sisal Matchpoint në Itali para 1 jave e kuotonte transferimin e kroatit me koeficientin 20 teksa dje kishte rënë në 3.

Sot kjo kompani ka vendosur që ta heq fare si opsion, ku kjo duket se ka konfirmuar edhe një herë që kroati do të kalojë në radhët e zikaltërve.

Nesë pritet edhe takimi i famshëm midis Lukas dhe presidentit të Realit, Perez.

Shtuar më 07/08/2018, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori