"Baxhellë që vuan për publicitet", gjyqtari nxehet keq me sjelljen e Xhisielës
Pëlqej
Xhisiela Maloku, ka bërë një veprim të papritur ditën e sotme, duke u shfaqur para Gjykatës së Apelit për të mbrojtur ish-të dashurin e saj që me parë kishte akuzuar për dhunim dhe përndjekje.

Kjo lëvizje e Xhisielës ka shktuar reagime të forta në media, por edhe në opinionin publik, ku ajo është komentuar edhe për veshjet firmato Adidas që kishte veshur.

Mes kritikëve të Xhisielës ka qenë edhe gjyqtari i kampionatit shqiptar, Albano Stolaj.

Stolaj nuk i ka kursyer komentet, madje, duke e quajtur Xhisielën edhe baxhellë që vuan për publicitet shkruan Joq.

Në një koment ai shkruan:

Kjo baxhellë vuan për pak publicitet. Në qoftë se gazetarët janë profesionistë, mos të merren me këtë gjë të shpifur, me këtë model të shpifur për rininë shqiptare". /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 15:30
Ana
e Mërkurë 17 Tetor 2018, Ora 16:21
Shume mire ka thene.Njerezit kane me qindra probleme ;nuk kane uje,nuk kane drita,nuk kane ushqim,vriten perdite sikur te ishin molle e dardha,,,,dhe kurre nuk jane ngritur per te protestuar.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori