Bayern barazon por merr kreun (VIDEO)
Pëlqej
Superndeshja e javës së tetë në Bundesligë Bayer Leverkusen-Bayern Munchen mbyllet në barazim 1-1. Dy ekipet rivale për titullin kampion në Gjermani kanë ndarë nga një pikë me njëra-tjetrën në "Bayer Arena" në një sfidë plot emocion dhe të dominuar nga bavarezët.

Miqtë kaluan të parët në avantazh me anë të Toni Kroos në minutën e 30 por gëzimi i tyre zgjati vetëm pak sekonda pasi Leverkusen barazoi në minutën e 31 me anë të Sidney Sam.

Me këtë barazim Bayern ngjitet në krye me 20 pikë duke lënë pas me një pikë më pak Bayer Leverkusen dhe Borussia Dortmund. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2013, ora 21:35
Ndeshja e fundit
10/05/2014, ora 15:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e FC Bayern München në Albeu
Ndeshja e fundit
10/05/2014, ora 15:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e TSV Bayer 04 Leverkusen në Albeu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori