Bayern Munich barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO)
Bavarezët kanë arritur të gjejnë golin e barazimit vetëm 5 minuta nga mbarimi i pjesës së parë.

Menjëherë pas golit të pësuar Bayern u hodh në sulm dhe arriti të gjente golin pikërisht në minutën e 40 pas një goditje nga ylli Gnabry topi u devijua nga mbrojtësi Matip i cili çoi topin në portën e tij.

Tashmë kanë mbetur edhe pak minuta nga pjesa e parë pasi po luhet minuta e 44’. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2019, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori