Bayern nuk ngopet, Robert Lewandowski shënon dhe golin e 3 (VIDEO)
Bayern po "fundos" Chelsean në "Stamford Bridge".

Robert Lewandowski ka shënuar dhe golin duke dërguar shifrat në 0-3 për gjermanët. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2020, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori