Bayerni ofertë të frikshme për Hysajn
Pëlqej
Nuk kanë fund ofertat për Elseid Hysaj. pas një sezoni fantastik dhe interesimit të shfaqur nga Barcelona, tashmë është Bayerni që kundërpërgjigjet.

Sipas “Tuttosport”, disa vëzhgues të klubit gjerman ishin të hënën në “San Paolo” për të ndjekur takimin Napoli-Atalanta dhe për të parë nga afër mbrojtësin e kombëtares sonë.

Hysaj shihet si zëvendësuesi ideal i 32-vjeçarit Philipp Lahm dhe 30-vjeçarit Rafinha.

Mendohet se bavarezët do të ofrojnë 20 milionë euro. Nëse oferta zyrtarizohet, vështirë se do të refuzohet nga Napoli.
Shtuar më 05/05/2016, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori