Berlusconit i duhen syze për të parë mirë Milanin e tij (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Kishte kohë që Silvio Berlusconi nuk ishte parë më në stadium. Por në ndeshjen mes Milanit dhe Lazios-s, ai është fotografuar në San Siro mes Barbara Berlusconit dhe Adriano Gallianit.

Duket se prania e tij në tribunë i ka sjellë fat kuqezinjve të cilët kanë mundur të fitojnë me rezultat 3-1, nderkohë që mediat italiane janë fokusuar edhe tek syzet e ish-kryeministrit italian. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2014, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori