Botërori ndër vite nëpërmjet fotove (FOTO LAJM)

Kupa e Botës do të mbledh bashkë 32 skuadra nga e gjithë bota në Rusi.

Ky është trofeu më i rëndëshishëm për sa i përket Kombëtareve të furtbollit, dhe secila skuadër pretendon ngritjen lartë të kësaj kupe.

Më lartë janë të paraqitura nëpërmjet fotove 20 Botëroret e kaluara, ju fotjmë ti shikoni. /albeu,com/
Shtuar më 08/06/2018, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori