Botërori po vjen por jo të gjithë yjet janë gati, ja kush do i mungojë atij
Pëlqej
Më pak se dy muaj na ndajnë nga fillimi i eventit më të madh futbollistik. Brazilit, Argjentinës, Gjermanisë, Anglisë dhe Portugalisë priten të jenë të copëtuara pasi me shumë mundësi nuk do të kenë disa nga yjet që i udhëhoqën në eventet e tjera të mëparshme.

Më poshtë është lista e kombëtareve me yjet që provizorisht priten ti mungojnë atyre:

Brazil: Neymar, David Luiz, Danilo

Gjermania: Manuel Neuer, Mario Gotze, Marco Reus

Argjentina: Paulo Dybala, Javier Pastore, Mauro Icardi

Anglia: Gary Cahill, Daniel Sturridge

Portugalia: Pepe, Nani, Eder, Renato Sanches. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori