Brenda super festës së ditëlindjes, sa vjeç mbushi Georgina e Ronaldos (FOTO LAJM)

Modelja e famshme , Georgina Rodriguez, ka festuar një ditë më parë 27-vjetorin e lindjes. Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa imazhe ku zbulon se ka festuar në shtëpi së bashku me partnerin e saj, Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre.

Gjithashtu vihet re edhe arredimi i shtëpisë me rastin e veçantë për modelen bukuroshe, e cila ishte e mbushur me buqeta me lule.

“Faleminderit për kaq shumë dashuri të marrë sot dhe gjithmonë … Për urimet tuaja më të mira, për vëmendjen tuaj, për detajet dhe mesazhet tuaja të dashura. Jam shume me fat ? JU DUA”, ka shkruar Georgina në postim.

Shtuar më 28/01/2021, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori