Cana futet për herë të fundit në fushë, përlotet tribuna
Sot për ish-kapiten Canën është paraqitja e fundit.

Ai është futur në fushë bashkë me djalin e tij dhe ka përshëndetur të gjithë tifozëttribuna.

Një fanellë si një bluzë gjigande me numrin 5 të Canës bie në sy ndërkohë që tifozët janë përlotur.

"Cana Përgjithmonë" kanë shkruar ifozët ndërkohë që të gjithë kanë brohoritur emrin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2017, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori