Carlotta Tadolini, tifozja e Milanit tashmë po kandidon si "mbretëresha" e verës (FOTO LAJM)

Carlotta Tadolini, modelja italo-ruse, është duke brohoritur për Milanin dhe tashmë është një kandidate për të qenë "mbretëresha" e verës 2020 me fotot që i "çmendin" ndjekësit. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2020, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori