Çfarë po ndodh? Dembele bllokon transferimin e Neymarit
Gjatë ditës së sotme është raportuar se Barcelona ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germainin për transferimin e Neymarit.

Por Ousmane Dembele ka refuzuar që të jetë pjesë e marrëveshjes shkruan “Globo Esporte”.

Barcelona i ka ofruar klubit parizien edhe lojtarë të tjerë, por Dembele, i ri, i aftë dhe francez, është lojtari i vetëm që PSG-ja e sheh si një zëvendësues për Neymarin.

Sidoqoftë duket se 22-vjeçari nuk dëshiron të largohet te Barcelona.
Shtuar më 29/08/2019, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori