CHAMPIONS/ Barcelona - Napoli, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen BarcelonaNapoli.

Në kuadër të 1/16-ës së finales, Barcelona pret Napolin në ‘Camp Nou’.

Kjo ndeshje do të jetë e dyta, pasi e para në ‘San Paolopërfundoi baras 1:1.

Ndeshja mes Barcës dhe Napolit do të luhet me fillim nga ora 21:00.
Shtuar më 08/08/2020, ora 19:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori