CHAMPIONS/ Juventus - Lyon, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen JuventusLyon.

Olympique Lyon do të ketë punë të vështirë në udhëtim kundër Juventus, kur synon të ruajë epërsinë nga ndeshja e parë.

kuadër të 1/16-ës së finales, Juve synon përmbysjen në ‘Allianz Stadium’.

Ndeshja mes Juve dhe OL luhet me fillim nga ora 21:00.

Shtuar më 07/08/2020, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori