Champions League/ Ish-sulmuesi i Milan godet kundërshtarin dhe largohet me të kuq (VIDEO)

Ish-sulmuesi i Milan, Luis Adriano është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij Spartaku i Moskës po zhvillon kundër PAOK.

Ai u dënua me karton të kuq pasi goditi lojtarin kundërshtar.
Momentalisht sapo ka përfunduar pjesa e parë me rezultat 0-0.

Takimi në greqi është mbyllur në shifrat 3-2 për PAOK, dhe vendasit duan patjetër fitore.


Shtuar më 14/08/2018, ora 20:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori