CHAMPIONS/ Manchester City - Lyon, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së fundit cerekfinale në Champions League ajo mes Manchester City-t dhe Lyonit.

Anglezët shihen si tepër favorit në ndeshjet e sotme, ndaj një Lyoni i cili edhe pse eleminoi Juvetusin e C.Ronaldos mbetet një skuadër e mesatare.

Skuadra që do të triumfojë sonte do të përballet me Bayern Munchen në gjysmëfinale.

Ndeshja fillon në orën 21:00. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2020, ora 19:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori