CHAMPIONS/ Rënditja në 4 grupet, PSG, Bayern dhe City pranë kualifikimit (FOTO LAJM)

Real Madridi ka arritur fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi mundi 1-0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me përmbysje 2-1 kundër Lokomotiv Moscow në Torino.

Tottenham e shkatërroi Crvena Zvezdën 5-0, Manchester City triumfoi lehtësisht 5-1 kundër Atalantas, Bayern Munich vazhdoi formën fantastike në Champions duke e mundur klubin grek Olympiacos 3-2 në transfertë.

Renditja në katër grupet e para ka ndryshuar pas ndeshjeve të xhiros së tretë, që u zhvilluan sonte.
Shtuar më 22/10/2019, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori