Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Champions, surprizohet Celtic, Porto pa probleme (VIDEO)
Pëlqej
Sonte janë luajtur disa nga ndeshjet e kthimit për kualifikimin në fazën e grupeve të Champions Leagues, ku bie në sy humbja e Celtic në shtëpi kundër Maribor.

Sllovenët dhe skocezët ishin ndalur në barazim 1-1 në ndeshjen e parë, ndërsa sonte një gol në minutën e 75 nga Tavares i surprizoi vendasit që shiheshin si favoritë apsolutë.


Ndërkoh Porto është kualifikuar pa probleme pas ka mposhtur Lillen me rezultatin e përgjithshëm 3-0.

Ndeshje në portugali përfundoi 2-0. /albeu.com/

Skuadra të tjera që kanë kaluar:

Zeniti
APOEL
Bate
Shtuar më 26/08/2014, ora 23:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori