E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Shorti i Champions League / Derbi spanjoll për Barcelonën, buzëqesh Real Madrid
Pëlqej
Eshte hedhur para pak minutash ne Nyon te Zvicres shorti per fazen cerekfinale te UEFA Champions League, short i cili ka vene perballe njeri-tjetrit gjigandet e futbollit kontinental, shkruan Portali Albeu.

Kampionet ne fuqi, Barcelona do te perballet me madrilenet e Atleticos, ndersa Real Madrid me gjermanet e Wolfsburg.

Perplasje interesante edhe ajo mes Bayern Munchen dhe Benfikes. Ndersa nuk do mungojne emocionet as ne perballjen mes PSG dhe Manchester City.

Ndeshjet e para do te luhen me 5 dhe 6 prill, ndersa ato te kthimit nje jave me pas, 12 dhe 13 prill, ndersa shorti i gjysmefinaleve do te hidhet me 15 prill. /albeu.com/

Ja 4 ciftet cerekfinaliste:

1. Wolfsburg-Real Madrid

2. Bayern Munchen-Benfica

3. Barcelona-Atletico Madrid

4. PSG-Manchester City
Shtuar më 18/03/2016, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori