Chelsea gjunjëzohet para Sunderland (VIDEO)
Pëlqej
Chelsea pëson një humbje befasuese në shtëpinë e vetë kundër formacionit të Sunderland. Sunderland ka shkatërruar me rezultatin 3-0 në Stamford Bridge Chelsean, një fitore që askush nuk priste të ndodhte madje edhe vetë Sunderland nuk mund ta besonte.

Autorë të golave për Sunderland janë qënë Onuoha në minutën e 45, Gyan në minutën e 52 dhe ëelbeck në minutën e 87. (albeu.com)


Shikoni golat:

<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/vEf1kc1ZLmZ3fSiAAhwn/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>
Shtuar më 14/11/2010, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori