Chelsea për t'u pasur frikë, ata kanë një sulmues të vërtetë (VIDEO)
Pëlqej
Chelsea ka mposhtur Real Sociedadin me rezultatin 2-0, dy gola të shënuar nga Diego COsta në minutën e parë dhe të 7 të takimit.

Sulmuesi braziliano-spanjoll duket se është ambjentuar shumë shpejt dhe ka shënuar katër goal dei më tani me fanellën e Chelsea.

Duket se MOurinho nuk do të ankohet më se i mungon një top sulmues pasi me sa duket e ka gjetur një të tillë. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori