Çiftet VIP që nuk lanë gjë pa thënë për njëri-tjetrin pas ndarjes (FOTO LAJM)

Shpat Kasapi-Afërdita Dreshaj

Shpeshherë jeta na përball me situata të cilat nuk na pëlqejnë dhe nuk i duam dhe gjërat nuk shkojnë gjithnjë sic kemi ëndërruar.

Dashuritë mbarojnë dhe vjen ndarja, dhe njerëzit në vend të ndjesive të mira mbajnë në zemër inate dhe mëri.

Kështu ka ndodhur edhe shumë me VIP-at shqiptarë të cilët pas ndarjeve nuk kanë lënë gjë pa thënë për ish-partneret.

Albeu.com jua sjell të gjitha me një galeri. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori