City vazhdon me fitore (VIDEO)
Mario Balotelli
Fitore me rezultat 3-0 ka shënuar skuadra e Manchester Cityt në përballjen kundër Blackburnit të zhvilluar të shtunën mbrëma në Etihad Stadium. Mario Balotelli shënoi i pari golin për Ciyn në minutën e 30-të të ndeshjes.

Në pjesën e dytë, sheikët e Cityt shënuan edhe dy herë, edhe atë përmes Sergio Aguero (52’) dhe Edin Dzeko (81’).

Me tre pikët e fituara sonte, Manchester City rrit diferencën me Manchester Unitedin në pesë pikë. United takimin e kësaj jave do ta zhvillojë nesër si mysafir i Norwichit. /albeu.com/

Shiko golat:






Shtuar më 25/02/2012, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori