Çmendet Neymar, shënon dy gola të shpejtë ndaj Cervena Zvezdës (VIDEO)PSG ka kaluar në avantazh ndaj Cervena Zvezdës në "Parc des Princes".

Neymar Jr ka shënuar dy gola kundër skuadrës serbe në minutat (20' dhe 22').

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 26'. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori