Çmendet Shaqiri, shikon çfarë bën 27-vjeçari në stërvitje (FOTO LAJM)

Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool.

Kosovari, është në formë të mirë me Liverpool derisa ai vazhdon që të ndihet mirë edhe gjatë stërvitjeve që mbahen në Melwood te Liverpoolit.

Në një postim të tij në facebook Shaqiri duket se argëtohet me shokët e tij.

“Shumë punë dhe argëtim në Melwood”, ka shkruar Shaqiri. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2019, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori