“Çmendet” Wender Bremen shënon 2 gola në 2 minuta dhe barazon rezultatin përballë Bayern (VIDEO)

Goli i dytë i Bayern Munchen vuri ne gjumë lojtarët bavarez të cilët lëshuan shumë terren, aty ku Rashica me shokë nuk e falëm aspak.

Fillimisht ngushtoi rezultatin në minutën e 74’ Osako dhe vetëm një minut më vonë super Rashica shënon golin e dytë dhe të barazimt. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2019, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori