Çmendet Zeniti, fiton 8-1 (VIDEO)
Pëlqej
Zeniti i Andre Vilas Boas e ka nisur mjaft mirë këtë sezon pasi ka shënuar plot 15 gola në tre ndeshjet e fundit.

Zeniti mposhti në ndeshjen e sotme Torpedo Moscow.

Zeniti ka siguruar kualifikimin për në raundin Play-Off ku do të përballet me Standard Liège, dhe është në vend të parë në kampionatin Rus me një golavarazh prej 12 golash të shënuar dhe vetëm 1 i pësuar në 2 ndeshje.

Shënuesit në ndeshjen e sotme.

Smolnikov (26')
Rondon (33')
Hulk (36')
Rondon (47')
Hulk (54')
Shatov (62')
Kerzhakov (72')
Kerzhakov (78')

Për miqtë shënoi Aidov në të 89'. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori