Tërmeti lëkund Shqipërinë (FOTO LAJM)
Çmenduri në Atalanta - PSG, francezët përmbysin rezultatin (VIDEO)
E pabesueshme ajo cka po ndodh mes Atalantës dhe PSG.

Francezët kanë përmbysur rezultatin në kohën shtesë me Chupo Moting.
Shtuar më 12/08/2020, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori