Çmenduri në Gjerogji, Torpedo shkatërron Kukësin në pjesën e parë
Pëlqej
Torpedo Kutaisi ka shkatërruar Kukësin në kët1% pjesë të parë me shifrat e përgjithshme 4-1.

Golat për gjergjianët i shënoi: Kukhianidze (2' & 15), Marin (28') dhe Kimadze (31').

Ndërsa golin e vetëm për veri-lindorët e shënoi Harba pas një supergoli të shënuar.

Kukësi kishte edhe disa raste të pastra me sulmuesin Rexhinaldon që nuk i finalozi siç duhej.

Mbas pak minutash starton pjesa e dytë. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2018, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori