CR7 do t'i bëjë fëmijët futbollistë, feston si i "çmendur" golin e të birit (VIDEO)
Një video që ia vlen për mos tu humbur. Cristiano Ronaldo duket se do të bëjë djalin e tij me zor futbollist.

Portugezi ka postuar njië video në rrjetet sociale teksa djali i tij shënon gol

Festa e tyre është e "çmendur", duke u shtrirë në fushë.
"Djali i peshkut di të notojë", shkruan portugezi bashkangjitur fotos.

Duket se djemtë e Ronaldos janë të destinuar që të bëhen futbollistë dhe shumë të suksesshëm, madje. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2019, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori