CR7 i dhuron super makinë luksoze për ditëlindje nënës
Dashuria për nënën nuk ka kufij. Cristiano Ronaldo, i ka dhënë për ditëlindje Dolores Aveiro një Mercedes GLC coupe 350q që kushton 100 mijë euro, shkruan Albeu.com.

Dolores fatmirësisht është shëruar pas sulmit në tru në muajin mars.

Është vetë nëna e portugezit që ka postuar foton në Instagram me dhuratat e marra për ditëlindjen e saj, një tufë lulesh dhe makina e dhuruar nga Cristiano. /albeu.com/


Shtuar më 03/05/2020, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori