Cristiano Ronaldo bëhet lojtari i parë në Evropë që fiton këto trofe
Juventus fitoi Superkupën e Italisë kundër Milanit me rezultatin 1-0 në Jeddah.

Golin e fitores për Zonjën e Vjetër e shënoi ylli portugez, Cristiano Ronaldo.

Por portugezi është lojtari i parë ka fituar Superkupën e Italisë , Superkupën e Anglisë, Superkupën e Spanjës dhe Superkupën e Portugalisë. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2019, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori