Cristiano Ronaldo-Neymar, "përplasin brirët" në ring (VIDEO)
Nga fushat e futbollit tashmë në botën e biznesit. Kjo është rruga e marrë nga Cristiano Ronaldo dhe Neymar, dy nga kampionët më të mëdhenj botërorë, shkruan Albeu.com.

Portugezi dhe braziliani ishin në fakt protagonistët e një fushate reklamuese që i panë ata të veshur me rolin e luftëtarëve të boksit, me dy të pavdekshëm në skenën e pazakontë me pantallona të shkurtra dhe me doreza boksi.

CR7 dhe Neymar pastaj luftuan me njëri-tjetrin me grushta, duke u kthyer, për disa orë, nga kampionët e futbollit në kampionët e boksit. Për të parë videon klikoni te Twitter: Videos.marca /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2019, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori