David Silva njofton se mund ta humbasë djalin e tij
David Silva së fundmi ka sqaruar dramën familjare që po përjeton, ku djali i sapolindur po lufton me jetën.

“Dua të falënderoj të gjithë për mesazhet e ngrohta që më keni dërguar javët e fundit. Një falënderim special për shokët e skuadrës, trajnerin dhe klubin, që e ka kuptuar situatën time familjare dhe më kanë mbështetur”.

“Dua të ndaj me ju lajmin e lindjes së djalit tim Mateo, që erdhi në këtë botë para kohe dhe po lufton dita-ditës për t’ia dalë mbanë, bashkë me ndihmen e mjekëve”, ka qenë komenti i David Silva./albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori