De Biasi nuk e grumbulloi, por Taulant Xhaka uron kombëtaren për fitoren

Urime fitorja!!!🇦🇱🇦🇱 forca Shqiperia! Urime quna e keni meritu. @tx.34

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on


Xhaka edhe pse nuk mundi që të merrte një ftesë këtë herë për shkak të mosmarrëveshjeve me De Biasin, sërish ka uruar Shqipërinë pas fitores ndaj Izraelit. Kujtojmë që kuqezinjtë tanë fituan mbrëmë 3-0 me dy gola të Sadikut dhe një të Memushajt.

Taulant Xhaka ka uruar shokët e skuadrës për rezultatin dhe paraqitjen dinjitoze në fushën e lojës me anë të një postimi në "Instagram".

Urime fitorja!!! Forca Shqipëria! Urime çuna e keni meritu!”, ka shkruar Xhaka, duke treguar lidhjen e fortë që ka me kombëtaren. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2017, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori