De Biasi publikon listën e lojtarëve kundër Italisë, ka surpriza (FOTO)

Pëlqej
rajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e 24 marsit kundër Italisë dhe miqësoren kundër Bosnjës.

Në listë ajo që bie në sy është sërish mungesa e Berat Gjimshitit, ndërsa në mbrojtje është grumbulluar sërish Vrederik Veseli.

Në të janë thërritur plot 4 lojtarë nga Kategoria Superiore si Albi Alla, Liridon Latifi, Orges Shehi dhe Alban Hoxha.

Ndërkohë, lajmi i mirë është për Sokol Cikalleshin i cili rikthehet në Kombëtare pas periudhë negative te Bashaksehiri. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori