De Biasi "zgjohu"! I ke parë këto statistika të tmerrshme? (FOTO)
Statistikat e ndeshjes e mbrëmshme mes Shqipërisë dhe Spanjës janë vërtet një kambanë alarmi për kuqezinjtë tanë, për shkak se tregojnë se jemi ende shumë të vegjël.

Më poshtë do ju sjellim edhe të gjitha statistkat zyrtare të ndeshjes, teksa ne nuk kemi bërë asnjë gjuajtje në portë dhe asnjë goditje nga këndi gjatë gjithë ndeshjes, kurrë nuk kishte ndodhur kështu në historinë e kombëtares sonë, raporton Albeu.

Shqipëri- Spanjë
Zotërimi i Topit: 29%-71%
Pasimet: 255-940
Topa të rikuperuar: 24-38
Faulla të shkaktuar: 17-8
Gjuajtje në portë: 0-6
Gjuajtje jashtë: 1-4
Goditje nga këndi: 0-9
Shtuar më 10/10/2016, ora 10:57
Adipr
e Hënë 10 Tetor 2016, Ora 12:36
Edhe pse humbja eshte humbje prape mendoj qe eshte me mire per te humbur duke u orvatur ta fitosh lojen se sa vetem duke u mbrojtur...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori