Degradon sitiuata, presidenti Laçit përfundon në Polici, goditi Halilin (FOTO LAJM)

Vetëm pak ditë më parë dy klubet në fjalë u dënuan me masa disiplinore për shkak të sjelljeve jo të hijshme.

Pas përfundimit të ndeshjes Laçi-Tirana për kupën e shqipërisë një tjetër skandal ka ndodhur mes drejtuesve të dy klubeve.

Presidenti i Laçit, Pashk Laska bëhet me dije së është shoqëruarpolici pas nj sherri që ndodhi ditën e sotme me presidentin e Tiranës, Refik Halilin.

Siç raporton "Procesi Sportiv" në Facebook, Halili e ka denoncuar në polici Laskën për goditje, dhe më pas, policia e ka shoqëruar presidentin e laçit në ambientet e komisariatit. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2019, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori