Derbi i kryeqytetit mbyllet pa gola
Ndeshja më e rëndësishme e kësaj javë në Superligën Shqipëtare, Tirana - Partizani, është mbyllur në barazim pa gola.

Tirana dhe Partizani momentalisht janë në krye të klasifikimit me 11 pikë pas 6 javësh dhe ndiqen nga Skëndërbeu, Kukësi dhe Flamurtari me nga 10 pikë.

Skëndërbeu luan nesër kundër Teutës në Durrës, ndërsa vlonjatët presin Laçin në shtëpi.
Shtuar më 26/09/2014, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori