Dikur me kokën të rruar dhe pirsing, fansat kanë një kërkesë për supermbesën e Berishës

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com.

Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Vetëm pak kohë më parë Dasara rruajti një pjesë të flokëve të saj, të cilat tani janë rritur sërish.

Ajo ka pyetur njdekësit nëse ti presë sërish dhe të gjithë i kanë komentuar njëzëri me jo.

Edhe ne kështu mendojmë, mos i prit Dasara! /albeu.com/

Shtuar më 19/01/2020, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori