Dueli i javës në La Liga, Atletico Madrid – Barcelona: Formacionet zyrtare
Sonte (e diele) do zhvillohet super sfida spanjolle mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për xhiron e 10-të të La Liga.

Të dy skuadrat janë në top formë, prandaj duan të arkëtojnë pikët e plota.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Trippier, Savic, Gimenez, Hermoso, Llorente, Koke, Saul, Carrasco, Correa, Felix.

Barcelona: Ter Stegen, Alba, Pique, Lenglet, Roberto, Pedri, De Jong, Pjanic, Griezmann, Dembele, Messi.

Shtuar më 21/11/2020, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori