Dybala i pandalshëm, shënon "hat-trick" ndaj Young Boys (VIDEO)

Juventus ka shënuar edhe golin e tretë kundër Young Boys në "Allianz Arena".

Është Paulo Dybala në minutën e 69' që ka realizaur një "hat-trick" për Zonjë e Vjetër.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori