Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM)

Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta.

Së fundmi në "Appiano Gentile" tashmë kanë dalë në shitje uniformat e Dybalës me fanellën e Interit. Fotot janë Ekskluzive nga "Sport Mediaset".

Ndërkohë mbetet të shihet nëse Icardi do të kalojë te Juventusi pasi është përfolur për një shkëmbim i mundshëm. /albeu.com/Shtuar më 19/04/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori