Dyshohet për shqiptar, burri i murosur i gjallë trondit Italinë (FOTO LAJM)

Policia italiane ka zbuluar një krim makabër ku një person është gjetur i murosur në provincën eSenagos në Milano të Italisë.

Sipas mediave italianë dyshohet se viktima ka humbur jetën rreth 5 vite më parë dhe ka dyshime se është shtetas shqiptar.

Këto dyshime vijn ënga hetuesit e çështjes të cilët janë fokusuar tek një shtetas shqiptar, i cili ka humbur gjurmët 5 vite më parë në Xhenova.

Policia ka gjetur edhe disa mbetje nga veshjet e personit dhe po hetohet nëse bëhet fjalë për shqiptarin për të cilin janë ngritur dyshimet. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori