E bujshme / Neymar arrin marrëveshjen për transferimin tek Real Madrid
Mediat zbulojnë planin e fshehtë, babai i Neymarit dhe Perezi diskutojnë transferimin e brazilianit në Real.

Tifozët janë të etur për një nënshkrim ‘galaktik’, duke mos pasur një që kur Gareth Bale u bashkua me skuadrën në vitin 2013.

Mediumi Diario Gol raporton se Perez ka negociuar me babain e Neymarit dhe shpreson se një marrëveshje mund të përfundojë shpejt.

Përkundër planeve për ta sjellë atë në verën e vitit 2019, Perez ende shpreson se mund të bëhet një marrëveshje për të përfunduar transferimin më herët. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2017, ora 17:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori